Jan Bekkevold

Jan Bekkevold

Æresmedlem fra mars 2014

Skattemæster 2004 - dd.

Erling Bratheim

Erling Bratheim

Skriver 2016 - 2017
Lisbeth Børnich

Lisbeth Børnich

Mundskiænk 2015 - 2018
Ole Eide

Ole Eide

2. Prælath 2013 - 2014
Knut Falleth

Knut Falleth

Viceprecident 2009 - 2011

Kai Gundersen

Kai Gundersen

Æresmedlem fra mars 2010

Mundskiænk 2000 - 2005 + 2009 - 2014
Medlem av interimstyret for dannelse av foreningen fra 2000

Ernst Halvorsen

Ernst Halvorsen

Kjøgemester 2008 - 2011
Kristian Hjortkær Hansen

Kristian Hjortkær Hansen

2.Prælath 2015 - 2016
Per Henæs

Per Henæs

Mundskiænk 2006 - 2008
Geir Håbestad

Geir Håbestad

1. Prælath 2010 - 2011
Egil Jegleim

Egil Jegleim

Styremedlem 2000 - 2002

Medlem av interimstyret for dannelse av foreningen fra 2000

Tor Kolsrud

Tor Kolsrud

Æresmedlem fra mars 2010

Viceprecident 2002 - 2003
Precident 2004 - 2007
1.Prælath 2008 - 2009 og 2012 - 2013

Karine Langsholt

Karine Langsholt

Viceprecident 2008
Anne Marie Larsen

Anne Marie Larsen

Æresmedlem fra mars 2016

Skriver 2004 - 2015

Gunnar Laursen

Gunnar Laursen

Viceprecident 2000 - 2002

Medlem av interimstyret for dannelse av foreningen fra 2000

Anne-Lill Madsen

Anne-Lill Madsen

Skriver 2003 - 2004
Marianne Mørk

Marianne Mørk

2. Prælath 2008
Kjellaug Nakkim

Kjellaug Nakkim

2. Prælath 2010 - 2013
Jon Roth Nilsen

Jon Roth Nilsen

Æresmedlem fra mars 2006

1. Prælath 2000 - 2007
Medlem av interimstyret for dannelse av foreningen fra 2000

Amund Rydland

Amund Rydland

Æresmedlem fra mars 2014

Døde 6. februar 2016
Precident 2000 - 2003
Medlem av interimstyret for dannelse av foreningen fra 2000

Erik Sagflaat

Erik Sagflaat

Viceprecident 2012 - 2015

2. Prælath 2017 -

Per Arild Simonsen

Per Arild Simonsen

Æresmedlem fra mars 2016

Viceprecident 2004 - 2007
Skattemæster 2000 - 2003

Liv Margareth Torkelsen

Liv Margareth Torkelsen

2. Prælath 2009
Unn Bøhm Tveito

Unn Bøhm Tveito

Kjøgemester 2016
Peter Ubisch

Peter Ubisch

Kjøkemester 2018 - 2019
Rolf Ulsrud

Rolf Ulsrud

Æresmedlem fra mars 2014

Kjøgemester 2004 - 2007 og fra 2012 - 2015

Jørn Wille

Jørn Wille

Viceprecident 2016 - 2017
Torill Wyller

Torill Wyller

Æresmedlem fra mars 2016

Medlem av interimstyret for dannelse av foreningen fra 2000
2. Prælath 2000 - 2007